26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR
Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR
2 Oude haardplaten 2213
2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR
Naief schilderij paarden 1193
Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR
Schilderij, opengewerkte lijst 1186
Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR
Antiek huisrelikwie 2206
Antiek huisrelikwie

30 EUR

Bronzen bijl 2199
Bronzen bijl

250 EUR

3 Chinese capucijner kommen 6084
3 Chinese capucijner kommen

50 EUR

Schilderij, vrouw leest boek 1150
Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR
Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

30 EUR

Diverse delen Royal Albert 6077
Diverse delen Royal Albert

85 EUR

Tweeluik, onduidelijk 1136
Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR
Mahonie spiegel 4243
Mahonie spiegel

40 EUR

2 Majolica bloempotten 6070
2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR
Kopergeslagen laatste avondmaal 2163
Kopergeslagen laatste avondmaal

30 EUR

Chinese tafel 4236
Chinese tafel

90 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6034
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Kavel diversen 2156
Kavel diversen

30 EUR

3 Aardewerken schalen 6027
3 Aardewerken schalen

120 EUR

Lamp 2149
Lamp
Startprijs 40 EUR
Lederen stoel 4229
Lederen stoel

120 EUR

Grote terracotta olifant 6020
Grote terracotta olifant

200 EUR

Landkaart Middelburg 1100
Landkaart Middelburg

110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR