Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm
Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G