Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Collier van Tahiti parels
Startprijs 390 EUR

Tahiti parels met WG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit Tahititi parels, wat groenig, verlopend en grillig van vorm, 8-11 mm. Lengte 52 cm

Lot zilver 8 delen
Resultaat: 30 EUR

Lot zilver 835/000 bestaande uit 5 koffielepels met biedermeiermotief, MT onleesbaar, JL: H 1867 Amsterdam, 2 vleesvorken met florale ajourbewerking, Niekerk Schoonhoven en Gebr. Huisman Schoonhoven, ...

2 Zilveren tamboereernaalden
Startprijs 110 EUR

Twee antieke tamboereernaalden met trombleerde bewerking ca 1850 11,5cm Cond:G

Zilveren clown balanserend
Startprijs 110 EUR

Zilveren clown, 925/000, balanserend op een koord met stok met duiven. Voorzien van emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. oogte 8 cm. ca. 66 gr.

Antiek zilveren lakstempel
Startprijs 300 EUR

Antieke zilveren lakstempel, Amsterdams met keuren, 18e eeuw. Voorzien van fraai uitgestoken wapen. Grootte 31x22 mm ca. 9.7 gr..

Twee zilver rosé vergulde armbanden
Startprijs 60 EUR

Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.

Zilver vergulde oorhangers met amethist
Resultaat: 20 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Parelcollier met bloedkoraal en hanghorloge
Startprijs 600 EUR

Kapitaal parelcollier met bloedkoralen met GG 585/000 hanghorloge. Lang collier met 2 parels, ø 11, en 1 bloedkoraal, ø 7x6.5 mm, om en om met in het midden een hartvormig gouden hanghorloge, mechanis...

Gouden Wapenring
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57

Schildbroche onyx GG/zilv.
Startprijs 70 EUR

Schildbroche GG, 585/000 met zilver voorzien van onyx. Sierlijke schildbroche met getrembleerde rand en bloemmotief aan de bovenzijde met in het midden een ovaal geslepen onyx met kleine GG bloem. 32x...

Zeidler
Startprijs 100 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Gouden naaiset
Startprijs 875 EUR

Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...

Briefopener
Resultaat: 850 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...

Twee zilveren koetsen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...

Zilvern clown met slinger
Startprijs 110 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met slinger, versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 8.5 cm ca. 67 gr.

Gouden naaiset in cassette
Startprijs 620 EUR

Gouden naaiset in cassette met spiegel, naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Diamanten armband
Startprijs 800 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...

Gouden collier met bloedkoraalhanger
Resultaat: 2.800 EUR

Bijzondere gouden hanger, 585/000, met uitgesneden bloedkoraal aan een gouden koordcollier, 750/000. Grote sierlijke hanger als soort lijst om een zeer fraai uitgesneden bloedkoraal met bloemmotieven....

Zilveren portemonnee
Resultaat: 40 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G

Zilveren dameshorloge
Startprijs 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Zilveren pronk-kelk
Resultaat: 210 EUR

Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...

6 Rosenthal borden
Resultaat: 40 EUR

Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G