Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Plateel lampevoet 6168
Plateel lampevoet
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Eetservies 6161
Eetservies

Resultaat:

30 EUR

Kassa 2019
Kassa
Startprijs 150 EUR
Porseleinen tabaksdoos 6154
Porseleinen tabaksdoos
Startprijs 110 EUR
Verkocht
2 Tinnen vazen 2012
2 Tinnen vazen

Resultaat:

425 EUR

Russisch schilderij 1504
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Samson beker 6118
Samson beker

Resultaat:

50 EUR

Delftse schotel, APK 6111
Delftse schotel, APK
Startprijs 40 EUR
13x 5 Gulden 2738
13x 5 Gulden
Startprijs 40 EUR
Vaas, Josef Steidl 6104
Vaas, Josef Steidl
Startprijs 60 EUR
6 Zilveren munten 2731
6 Zilveren munten
Startprijs 80 EUR
J. v.d. Does, 1497
J. v.d. Does,
Startprijs 40 EUR
Verkocht
18 Halve centen 2724
18 Halve centen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, boerderij 1490
Schilderij, boerderij

Resultaat:

40 EUR

Doos ansichtkaarten, buitenland 2608
Doos ansichtkaarten, buitenland
Startprijs 20 EUR
5 Oude bierpullen 6068
5 Oude bierpullen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ansichtkaarten NL 2601
Ansichtkaarten NL

Resultaat:

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1454
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Meissen bonbonset 6061
Meissen bonbonset

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3-Delig servies 2355
3-Delig servies

Resultaat:

40 EUR

3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
Rosenthal vaas 6054
Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR
Schilderij, landschap 1440
Schilderij, landschap
Startprijs 60 EUR
Collier saffier 558
Collier saffier
Startprijs 90 EUR