Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G