Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, besneeuwd berglandschap 23x16cm. Cond.: G
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.
Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram ca. 1900 (Duitse School), aquarel op papier, een stel in Munchener kledendracht 27x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Hollands zilveren taartschep en cakeprikker met driemaster bekroond en bewerkt met Oud-Hollandse voorstellingen. Taartschep: 835/000, Jaarletter: W: 1931, MT.: Zaanlandse zilversmeden, HaarlemCakeprik...
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Doos met 20 ringen bestaande uit 6 diverse zilveren ringen en 14 benen ringen met diverse snijbewerkingen.
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Grote antieke messing Jugendstil 6-lichts hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat met 6 glazen kapjes 102xø70cm.
Hanger WG585/000 met Citrien en Briljant. Langwerpige hanger, 15x22 mm, met in het midden een ovaal gefacetteerde Citrien, ø 11x9 mm. Het midden van de hanger is opengewerkt en aan een zijde is de ha...
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Aparte metalen barometer met kalender ca. 1930, zwart gelakt met chroom. Verf laat iets los 13x26x13cm. Cond.: G
Franse manometre metallique Systeme atmospeheres Etalon Bourdon. gemaakt van messing, geslepen glas en emaille ca. 1900, geheel in originele foudraal 20x5x9cm. Cond.: G
Willem ..... (Duitse School), olieverf op paneel, wandelaarster met hoed 30x29cm. Cond.: G
Andre Souter (Zweedse School), pastel op papier, slapende vrouw 39x24cm. Cond.: G
Jan van Essen (Amsterdam 1854 - 1936 Scherpenzeel), olieverf op linnen, riviergezicht met eendenfamilie (gaatje in linnen) 82x60cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G