Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.

J. Arsenius, straat
Resultaat: 60 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, W. Heincke
Startprijs 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

2 Engelse steendrukken
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Startprijs 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startprijs 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

6 Rosenthal borden
Startprijs 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

Zilveren kinderlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren (835/000) kinderlepel met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten anno 1917

5 Zilveren vingerhoedjes
Startprijs 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes met diverse dierenmotieven (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

Breischede + naaldenkoker
Startprijs 120 EUR

Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.

Barnsteen hanger
Startprijs 40 EUR

Barnsteen hanger met GG 585/000 hangeroog. Grote barnsteenhanger, vlak afgerond aan de kanten, grootte 28x33 mm, met aan de bovenzijde 2 GG ogen. De steen is voorzien van mooie insluitsels.

Hanger en collier groene steen
Resultaat: 110 EUR

Hanger goud op zilver 925/000 met groene stenen. Hanger met groene stenen, in een vierkant gezet met een versiering in de vorm van blaadjes met kleine diamantjes, ca 0.03 crt. De hanger is bevestigd ...

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Zilv. borstel + spiegel
Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel met bijbehorende borstel met schubvormig motief 835/000, spiegellengte: 15,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U

2 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U

6 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U

Chinese schrijfdoos, tin
Startprijs 50 EUR

Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.

Bronzen trompetvaas
Startprijs 60 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.