Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G