Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Tegels Makkum
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

Wedgwood lamp
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.

Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

5 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Ring GG fantasie slagring
Startprijs 300 EUR

Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Plated koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Schilderij, Eickelberg
Resultaat: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Startprijs 30 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Ring, briljanten
Startprijs 375 EUR

Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52

Gouache Varigotti v. Merwijk
Startprijs 50 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Ets, Willem de Zwart
Resultaat: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G

Keramiek figuur Oostenrijk
Resultaat: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Marilyn Monroe
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G

Ravelli giraffe
Resultaat: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.

5 Zilv. gebaksvorkjes
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

2 Colliers, goud op zilver
Resultaat: 30 EUR

Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Gesign. N. Roosenboom
Resultaat: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Westerwald wandreliëf
Startprijs 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G