Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise
Resultaat: 50 EUR

Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R

Dienblad, plated
Resultaat: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

Vrijslinger
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

Zilveren natfruitlepel
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Broche, ivoor snijwerk
Startprijs 150 EUR

Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.

5 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Gouache Christus, monogram
Startprijs 35 EUR

Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G

Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Ets, Roodenburg
Resultaat: 40 EUR

Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G

Ring GG fantasie slagring
Startprijs 300 EUR

Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

C. Cornelisz, rode bessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

Plated koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Schaal op bronzen voet
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Ring, briljanten
Startprijs 375 EUR

Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52

Keramiek figuur Oostenrijk
Resultaat: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Diverse Trix rails
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Ravelli giraffe
Resultaat: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Stoom-machine
Resultaat: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Startprijs 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR

A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G