Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G
Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.