Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zilveren servies, 4 delig 33
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren koffieservies, 3 delig 17
Zilveren koffieservies, 3 delig
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren soezenmand 64
Zilveren soezenmand
Startprijs 1.150 EUR
Zilveren set, 3-delig 177
Zilveren set, 3-delig
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren tafelstuk 40
Zilveren tafelstuk
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren bierpul 3
Zilveren bierpul
Startprijs 900 EUR
Grote zilveren haan 199
Grote zilveren haan
Startprijs 850 EUR
Antiek Engels zilveren blad 94
Antiek Engels zilveren blad
Startprijs 800 EUR
Zilveren misbeker 16
Zilveren misbeker
Startprijs 800 EUR
Zilveren miskelk 11
Zilveren miskelk
Startprijs 800 EUR
Zilveren soezenmand 211
Zilveren soezenmand
Startprijs 750 EUR
Zilveren doos met blauw glas 207
Zilveren doos met blauw glas
Startprijs 750 EUR
4-Delig zilveren theeservies 79
4-Delig zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR
3-Delig zilveren servies 124
3-Delig zilveren servies
Startprijs 675 EUR
Zilveren bord & kan (Vietnam) 129
Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startprijs 650 EUR
2 Zilveren kandelaren 25
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR
Zilveren koekdoos 204
Zilveren koekdoos
Startprijs 600 EUR
Zilveren koektrommel 48
Zilveren koektrommel
Startprijs 600 EUR
Antiek zilveren bord 31
Antiek zilveren bord
Startprijs 600 EUR
2 Zilveren kandelaren 22
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR
Zilveren miskelk 19
Zilveren miskelk
Startprijs 600 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 234
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 580 EUR
Zilveren suikercoupe/blauw glas 222
Zilveren suikercoupe/blauw glas
Startprijs 580 EUR
Statenbijbel met zilverwerk 189
Statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 580 EUR