Twee levensgrote Oosterse houtgesneden figuren met gong en glazen stenen. Polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 160 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen wandlampen met olifanten koppen + albast imitatie lampenkappen. Afmeting: 55 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Originele chrome Hood ornament Chevrolet Master De Lux 1936. Lichte oxidatie. Afmeting: 20 x 7 x 2,5 cm. In goede staat.
Antiek beschilderd houten ei met religieuze voorstelling, geplaatst onder antiek glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren renaissance geldkist met geheime slotvergrendeling, sleutelgaten achter afdekking te openen door een geheime bediening. Circa 1700. Afmeting: 12 x 15 x 12 cm. In zeer goed...
19e Eeuwse gegraveerde plated messing kraantjeskan met floraal decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten belijmde theekist met twee compartimenten. Afmeting: 15,5 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met intarsia. Met vier karaffen + drie glazen. Eén chip karaf, verder in goede staat. Afmeting: 22 x 23 x 18 cm.
Twee 19e eeuwse maatstokken (ellemaat). Mahoniehout. Afmeting: L 23 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse piëtra dura plaquette in lijst. Dansende figuren. Divers natuursteen soorten. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Amerikaans Folk Art Western diorama. Circa 1900. Afmeting: 20 x 25 x 1,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houten missionaris figuur met relikwie (Fetish). Met schelpen, klei en vlas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke apparaten. 1x Dictaphone model 12 + 1x Comptometer USA Felt & Tarrant Chicago. Functies niet getest. Afmeting: 26 x 38 x 17 cm / 15 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix kaarskandelaren met putti. Circa 1840. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse hardhouten belijmde scheepskist met smeedijzeren beslag en handgrepen. Afmeting: 28 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen empire kaarskandelaar met Griekse man met scepter. Circa 1810. Eén arm gesoldeerd. Verder in goede ongereinigde staat. In redelijke staat. Afmeting: H 57 cm.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Antiek. Bodemvondst? Romeinse? spaartiet. Spaarpot in tietvorm. Irisatie + glazuur verlies. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws houten marskramers draagrek. Beuken + eikenhout. Circa 1830. Afmeting: 71 x 44 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse eikenhouten kerfsnede gestoken mangelplank met spreuk 'wit gewassen en wel gefollen dat is en rom van alle frouwen'. Anno 1747. Afmeting: 81,5 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken gepolychromeerde kapstok met gobelin en floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 65 x 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse Corpus Christi van brons. Renaissance. Afmeting: 23 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
17e Eeuws Italiaans renaissance Heilig kruis met bronzen Corpus Christi. Met ornamenten, ebbenhout. Afmeting: 37 x 17,5 x 5 cm. In goede staat.