Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome fayence kaststel. 19e Eeuw. vooorstellend Stadhouder Willem V en Wilhelmina van Pruisen Met spreuk; 'hieronder rust ik veylig'. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 3...
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamanten met een oud slijpsel. Ring met een bewerkte rand en een ovaal gecontourneerde kop met zilver en bezet met 3 roosgeslepen diamanten in het midd...
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met similie. Broche met 3 rozetten bezet met similiestenen. Grootte 10x29mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.