Groene marmeren piedestal met messing. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 99 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe. Circa 1930. Prof. Dr. A. Krause, Handels und Verkehrsglobus. Verkleuring. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee grote antieke eikenhout gestoken wandplaquettes met wildvoorstelling. Decor met gevogelte/haas/geit. Circa 1880. Frankrijk of Duitsland. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.