Omega dameshorloge, Constellation, staal met goud voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een originele bruin leren Omega band. ø horloge 23mm. Quarts model. in originele doos. Werkend
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets besch...
Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.
Zilver met geelgouden oorstekers, 835/000-585/000, met roosgeslepen diamanten. Grote oorstekers met rozet bezet met diverse diamanten met een oud slijpsel. ø 15 mm. totaal ca 9,1 gram. In goede staat
Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkastje. Circa 1850. Afmeting: 80 x 36 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovaal gecontourneerde hanger versierd met graveerwerk en in het binnen gezet met een gesneden camee met voorstelling van een mannenportret. Onderaan de hanger ha...
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.