Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rorstrand Sweden theeservies 6028
Rorstrand Sweden theeservies

Resultaat:

160 EUR

Zilveren lepels in schaal 196
Zilveren lepels in schaal
Startprijs 90 EUR
Lot kruisbeelden etc... 2375
Lot kruisbeelden etc...
Startprijs 40 EUR
Twee delen Imari porselein 7493
Twee delen Imari porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6045
Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1081
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1085
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren geboortelepel 213
Zilveren geboortelepel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7510
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Antieke poppen kruidenierswinkel 3013
Antieke poppen kruidenierswinkel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (26 st.) 6062
Lot antieke tegels (26 st.)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote Meiping vaas 7527
Grote Meiping vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Duitse vazen 6079
Twee Duitse vazen

Resultaat:

40 EUR

Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel 1098
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startprijs 200 EUR
Goebel buste 'Frederic Chopin' 6092
Goebel buste 'Frederic Chopin'
Startprijs 40 EUR
Kapitale empire pendule 3507
Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Chinese maanvaas, H 26 cm. 7540
Chinese maanvaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Zilveren molen 230
Zilveren molen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland 1115
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland

Resultaat:

225 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3524
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 2.500 EUR
Lot Kaiser porselein (4x) 6109
Lot Kaiser porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven 1132
Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok 3541
Friese stoelklok
Startprijs 100 EUR
Karaf op zilveren voet 247
Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR
Chinese vaas, H 32 cm. 7544
Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1149
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren zoutset in cassette 264
Zilveren zoutset in cassette

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3558
Engelse staande klok

Resultaat:

425 EUR

Friese stoelklok 3575
Friese stoelklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Villeroy en Boch kaststel 6126
Villeroy en Boch kaststel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm. 7557
Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

300 EUR

Franse stations-comtoise, 1870 3592
Franse stations-comtoise, 1870
Startprijs 200 EUR
Verkocht
C. Kloos, Vrouwelijk naakt 1166
C. Kloos, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Ei vormig object 281
Ei vormig object
Startprijs 60 EUR
Chinese bamboe penselenpot, H 17 cm. 7574
Chinese bamboe penselenpot, H 17 cm.
Startprijs 300 EUR
Zes delen miniatuur porselein 6143
Zes delen miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Amerikaanse tafelklok, 1910 3609
Amerikaanse tafelklok, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop+schotels 7591
Twee Chinese kop+schotels

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Stilleven 1183
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Boulle-stijl tafelklok 3626
Boulle-stijl tafelklok
Startprijs 350 EUR
Zilveren spiegel 294
Zilveren spiegel
Startprijs 80 EUR
Zilveren Zeeuwse gesp 298
Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm. 6160
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese schotel krab/baars Ø 27,5 cm. 7608
Chinese schotel krab/baars Ø 27,5 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer 1200
Jaap van Kregten, Twents interieur met boer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wilhelmina wedstrijd biljart 4010
Wilhelmina wedstrijd biljart

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lot antiek Duits porselein (5x) 6177
Lot antiek Duits porselein (5x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vitrine kast (Louis Philippe) 4027
Vitrine kast (Louis Philippe)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hutschenreuther servies 6194
Hutschenreuther servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Geelgouden armband met diamant, Fope 506
Geelgouden armband met diamant, Fope

Resultaat:

1.400 EUR

Duitse broodspinde 4040
Duitse broodspinde
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Henri Deux buffetkast 4044
Antieke Henri Deux buffetkast

Resultaat:

250 EUR

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht 1217
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm. 7625
Chinese pot op pootjes Ø 18,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Plofkip 1234
Anton Heyboer, Plofkip

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf antieke Japanse vazen 7642
Vijf antieke Japanse vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Delftse boterpot 6211
Delftse boterpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahonie tiltoptafel 4057
Mahonie tiltoptafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning 1251
2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning

Resultaat:

100 EUR

Collier van parels en labradoriet en witgouden hanger 523
Collier van parels en labradoriet en witgouden hanger
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese censer 7659
Chinese censer

Resultaat:

190 EUR

Lot tegels (20x) 6228
Lot tegels (20x)
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Twee Hollandse gravures 1268
Twee Hollandse gravures

Resultaat:

60 EUR

Chinese vaas, H 21,5 cm. 7676
Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Eiken schrijfbureau, 1915 4074
Eiken schrijfbureau, 1915

Resultaat:

140 EUR

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren 1285
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR