Zilveren armband, 925/000, met emaille. Stijve armband, voorzien van een vlinder met robijn, smaragd en saffier en voorzien van venster emaille in verschillende kleuren. De armband heeft 2 scharniere...
Groot ovaal dienblad met zilveren rand, 833/000, en een hout met glazen bodem. Dienblad met gezaagde zilveren rand met krul en rechthoekig patroon. Het dienblad is voorzien van een houten bodem met gl...
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, met in het midden drie vakken. Kleur: rood, blauw. Afmeting: 161 x 110 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.
Lot met diverse manchetknopen en een reverspeld, zilver, witmetaal en double. Zilver ca 35 gram. In goede staat
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een libelle, versierd met groene stenen en parels, voorzien van vensteremaille. ca 18,8 gram. 87x59mm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met een smaragd. Ring met een gesleten band aan de bovenzijde bezet met een peervormig gefacetteerde smaragd, 9x7mm. ø 57. ca 2,2 gram. Nieuw
Tafelschaal met zilver, 833/000. Mat glazen ronde schaal voorzien van een golvende goudkleurige rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met floraal graveerwerk en ribben. MT.: onduidelijk, Schoonho...
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met parel en turkoois. Ovale hanger/broche voorzien van een geschulpte opengewerkte rand en in het midden versierd met een fraaie filigrain bewerking in een bloemvor...
Zilveren oorstekers, 925/000, met maansteen. Oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een ovaal cabouchon geslepen maansteen, 6x8mm. ca 2,1 gram. Nieuw
Inktstel met zilver, 833/000.Twee uit Fries draadglas vervaardigde inktpotjes met zilveren kraag en dop met parelrand, een zilveren houder met daarop een hoofd uit glas. Dit alles bevestigd o p een ge...
Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat
Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...
Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van biedermeier bewerking. Amsterdam, jl.:M:1947. 18x12x2,5cm. ca 97 gram. In goede staat
Witgouden collier en hanger, 585/000, met edelstenen. Fijn cobracollier met daaraan een witgouden hanger met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting en een lichtblauwe en donkerblauwe baque...
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.