Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband vlinder met emaille
Startprijs 150 EUR

Zilveren armband, 925/000, met emaille. Stijve armband, voorzien van een vlinder met robijn, smaragd en saffier en voorzien van venster emaille in verschillende kleuren. De armband heeft 2 scharniere...

Zilveren dienblad met hout
Startprijs 1.200 EUR

Groot ovaal dienblad met zilveren rand, 833/000, en een hout met glazen bodem. Dienblad met gezaagde zilveren rand met krul en rechthoekig patroon. Het dienblad is voorzien van een houten bodem met gl...

Antieke barometer, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.

Handgeknoopt Perzisch tapijt, 161 x 110 cm.
Resultaat: 90 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, met in het midden drie vakken. Kleur: rood, blauw. Afmeting: 161 x 110 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.

Manchetknopen etc.
Startprijs 50 EUR

Lot met diverse manchetknopen en een reverspeld, zilver, witmetaal en double. Zilver ca 35 gram. In goede staat

Zilveren broche emaille en parel
Startprijs 100 EUR

Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een libelle, versierd met groene stenen en parels, voorzien van vensteremaille. ca 18,8 gram. 87x59mm. In zeer goede staat.

Franse stickbarometer
Startprijs 160 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Zilveren ring met smaragd
Resultaat: 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een smaragd. Ring met een gesleten band aan de bovenzijde bezet met een peervormig gefacetteerde smaragd, 9x7mm. ø 57. ca 2,2 gram. Nieuw

Tafelschaal met zilveren voet
Startprijs 90 EUR

Tafelschaal met zilver, 833/000. Mat glazen ronde schaal voorzien van een golvende goudkleurige rand, geplaatst op een ronde zilveren voet met floraal graveerwerk en ribben. MT.: onduidelijk, Schoonho...

Grote zilveren visschep
Resultaat: 150 EUR

Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Startprijs 200 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Gouden hanger/broche met parel en turkoois
Startprijs 500 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met parel en turkoois. Ovale hanger/broche voorzien van een geschulpte opengewerkte rand en in het midden versierd met een fraaie filigrain bewerking in een bloemvor...

Zilveren oorstekers met maansteen
Startprijs 35 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000, met maansteen. Oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een ovaal cabouchon geslepen maansteen, 6x8mm. ca 2,1 gram. Nieuw

Inktstel met zilver
Startprijs 150 EUR

Inktstel met zilver, 833/000.Twee uit Fries draadglas vervaardigde inktpotjes met zilveren kraag en dop met parelrand, een zilveren houder met daarop een hoofd uit glas. Dit alles bevestigd o p een ge...

Zilveren slatang
Resultaat: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 130 EUR

Zilveren bonbonschaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model voorzien van biedermeier bewerking. Amsterdam, jl.:M:1947. 18x12x2,5cm. ca 97 gram. In goede staat

Witgouden collier en hanger met edelstenen
Resultaat: 225 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met edelstenen. Fijn cobracollier met daaraan een witgouden hanger met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting en een lichtblauwe en donkerblauwe baque...

Antieke zilveren kandelaren
Resultaat: 950 EUR

Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...

Antieke gotische bijl
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.

Oude brandweerhelm
Startprijs 110 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Duits Wender geweer
Resultaat: 900 EUR

Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Antieke Turkse karabijn
Resultaat: 120 EUR

Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.