Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, 1830
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule + vazen
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met messing + twee vazen. Circa 1900. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.

Gustav Becker tafelklok, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.

Tafelklok, 1880
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Kapitale empire pendule
Startprijs 2.500 EUR

Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Basalt Ware
Startprijs 350 EUR

Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...

Octagonale Chinese vaas, 26,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Octagonale Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Lot Chinees porselein (5x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse Familie Rose schotels. Drie 18e eeuwse kopjes, één chip, twee haarscheur. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Engelse Bracket klok
Resultaat: 2.750 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 240 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Ichimatsu pop
Startprijs 80 EUR

Oude Japanse Ichimatsu pop met originele, deels zijden kleding. Met standaard. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat,

Chinese Song-stijl vaas
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 43 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloemvaas/kostbaarheden decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 31,5 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen bloempot met rondom berglandschap decor. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 23 x Ø 31,5 cm. In goede staat.

Oud poppenwinkeltje
Resultaat: 180 EUR

Oud poppenwinkeltje met diverse miniatuur voorwerpen en celluloid popje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antiek kinderfornuis van messing, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands kinderfornuis met klauwpoten. Gemaakt van messing. Circa 1900. Afmeting: 24 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese penselen vazen, H 27,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen penselen vazen met Foo-honden/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.