Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.
Antieke bronzen plaquette. 19e Eeuws met bachussen in lijst. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.
Gabriella Binazzi. Italië. 1950 - 1974. Design stuk. Grote kraanvogel met schelp en plated messing. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke? massief bronzen neushoorn. Afmeting: 15 x 36 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.