17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen diepe Kang Xi schotel met latere zilveren beugel. Tuin/vazen decor. Minimale chip. Afmeting: H 6,5 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen drinkbeker met mandarijn decor/rocailles en floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 12 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met waterlelie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Met bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels in tuin decor. 18e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose dienblad. Met figuren/floraal/insecten/vogels en goud decor. Enkele chips. Afmeting: 4 x 42 x 39 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Familie Verte borden met floraal decor en goudrand. Twee borden gaaf. Eén bord chip. Drie borden gerestaureerd. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druiven decor. Eén vaas haarscheur. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude porseleinen kom met familiewapen/floraal decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas. Nanking Cargo, Lot 5189. Berglandschap met figuren decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouder/bus met geisha in interieur decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.