Drie 19e eeuwse tinnen theepotten. Divers. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees tin. 19e Eeuw. Onder andere; Stapeldoos, kandelaar, kan etc. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse tinnen kaarskandelaren. Barok. Afmeting: H 87 - 88 cm. In goede staat.
Antieke tinnen snavelkan met houten greep. Louis Seize. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing getorste kaarskandelaren. Engeland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen kaarskandelaren met marmer. Circa 1890. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse kaarskandelaren van albast met messing. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren met messing kaarskandelaren. Vijf-lichts. Circa 1890. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse neo gotische messing kaarskandelaren met ridders. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen scheepsbel met figuren decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse smeedijzeren wandblaker met bronzen putti's. Afmeting: 67 x 36 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote neo rococo bronzen tafellampen. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Grote staande Tiffany-stijl, glas-in-lood sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren lamp met monogram op bodem en originele groen glazen kap. Mogelijk Arts & Crafts. Jungendstil. Circa 1915. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.
Twee metalen tafellampen in Chinese stijl met Foo-honden. Metaal/messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 + 45 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing kapitellen in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Italiaanse tafellamp van albast met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp met leeuw en gebloemde kap. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde messing tafellamp met putti en marmer. Circa 1960. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen rococo wandkandelaar. Circa 1900. Afmeting: 53 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen historisme turfkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 57 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Oud Engels messing sextant. Gemerkt Stanley London. Messing + ijzer. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14 x 17 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas met vis decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
Decoratieve roodkoperen duikhelm, naar oud voorbeeld. Circa 1950. Afmeting: 18 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Gietijzeren wandversiering. Wild brengt jager ter graf. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen vergulde Napoleon II kaarskandelaren met marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Japanse Katana (kopie). Plus wandelstok met meerschuimkop en een Zuid-Duitse wandelstok met bewerkte bijl als handvat en Duitse voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 92 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
16e Eeuwse staten bijbel. Gotisch. Sancti Thom AE A. Q Vinatis Summa Totius Theologiae Sumptibus Viduae Arnoldi Hierati. Lederen rug, deels beschadigd. Afmeting: 41 x 11 x 20 cm. In redelijke staat.
Antiquarisch oud + nieuw testament uit 1968, herdruk. Met kopergravures naar Pieter Mortier Amsterdam. Afmeting: 9 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Twee antiquarische woordenboeken in perkament. (1) Woordenboek Frans naar Hollands, 18e eeuw, rug licht los + eerste blad mist. (2) Dictionnaire portati F en Hollandois. Francois Peter Marin, II deel ...
Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
Groot lot zilveren munten. Bestaande uit: 15x Zilveren 2½ gulden, Juliana. 8x Zilveren 10 gulden,Juliana. 10x Zilveren 10 gulden, Juliana proof. 1x Zilveren 50 gulden. 165x Zilveren guldens, Juliana. ...
Lot antieke muntstukken divers zeer interesant . Onder andere; bodemvondsten V.O.C. et cetera. Afmeting: 1 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.
Gouden 50 gulden muntstuk, 1979. Nederlandse Antillen. Libertate Unanimus. Met portret Juliana koningin der Nederlanden. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 3,36 gram. In goede staat.
Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.
Gouden 300 gulden munt, 1980, Nederlandse Antillen. Goud gehalte 90%. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 5,04 gram. In goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke munten zeer interessant lot. Hoofdzakelijk Duitsland + Nederland. Divers. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.
Grote munten collectie. Acht albums + diversen. Onder andere; Nederland, Duitsland, Europa + wereld. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Verzamelalbum Nederlandse postzegels. Niet compleet. Gestempeld + ongestempeld. Davo. 1852 - 1958. Afmeting: 31,5 x 29 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse microscoop in eikenhouten kist + accessoires. Nummer 3215. Handelshaus Wuma Berlin-Charlottenburg. Circa 1930. Afmeting: 37 x 18 x 22 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen. Circa 1900. (1) Gietijzeren Salters weegschaal. (2) Precisie weegschaal van notenhout + accessoires. Afmeting: 28 - 56 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing reis-barometer. Holosterique Orometrique. In lederen foudraal. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barometer. Circa 1920. Firma Schokking jr. Koninklijke fabriek Amsterdam Rokin. Afmeting: L 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandkandelaar op rood keramieken schotel. Messing met compositie metaal. Historisme. Circa 1870. Afmeting: Ø 33 x 11 cm. In goede staat.
Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse parelmoer bewerkte schelpen met ophanging. Holland, Scheveningen, Kurhaus + vissersvrouw in duinen. Afmeting: 18 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen spiegel met rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Antieke wandkapstok van eikenhout met tegels. Holland. Circa 1910. Afmeting: 32 x 93 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude messing boekensteunen met kraanvogel bustes. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret met messing lijst. Dames portret. Gesigneerd M. Labory. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws diorama met figuren in interieur, en robbelijst. Afmeting: 13 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.