Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Hollands schrijfbureau. Willem III. Mahonie. Onder met twee deuren met daarachter schuifladen en archiefvak met lades. Bureaublad is uitschuifbaar. Afmeting: H 165 x B 145 x D 78 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse zachthouten Heilige Petrus. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.