Kapitale witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met een grote rozet voorzien van een ovaal geslepen smaragd en 6 peervormig geslepen smaragd. Tussen de smaragd zitten 24 briljant geslep...
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom fijn gedecoreerd figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met duiven in landschap decor, tekst en signatuur. Twee chips rand. Afmeting: 49 x 30 cm. In goede staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met olifanten koppen en rood/blauw glazuur. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen borden met reliëf decor, figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotels met geisha en reekits in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke statenbijbel met zilver, 833/000, met oud en nieuw testament. Voorzien van dubbele sloten, hoekstukken en draaghaken met allegorischge voorstelling en voorzien van een (oud) jasseronketting. 1...
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 39,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Geelgouden jasseron armband, 585/000, met groot veeroog. breedte 7 mm. lengte 22cm. totaal ca 14,4 gram. Een enkel klein deukje en iets ingesleten, verder in goede staat
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotel met geisha in tuin decor. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen dekseldoos, gecontourneerd. Met draken/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 13,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen knobbelvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai-stijl knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen dekselvaas met floraal/coulissen/landschap/vogel/goud decor. Deksel heeft haarlijn. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Fraaie grote zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op een gecontourneerde voet voorzien van grepen in de vorm van voluten met acanthusblad. 46x25x15cm. ca 1060 gram. In zeer goede staat
Chinees zilveren gieter, 925/000, versierd met een decor van watervogels in het groen. Het hengsel heeft een bamboe-decor. Voorzien van schenktuit en oog. Bodem voorzien van een restauratie. MT.: Wang...
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.