Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke doofpot, 1900 2135
Antieke doofpot, 1900

Resultaat:

100 EUR

2 Palissander panelen 2152
2 Palissander panelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee kapitale pronkvazen 2169
Twee kapitale pronkvazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie wandelstokken 2186
Drie wandelstokken

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
12 Villeroy en Boch onderzetters 2203
12 Villeroy en Boch onderzetters

Resultaat:

60 EUR

Chinese dekseldoos 2216
Chinese dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
9 Koraal doodshoofden 2220
9 Koraal doodshoofden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke haardset, 1900 2233
Antieke haardset, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kinderspeelgoed (30-er jaren) 2250
Kinderspeelgoed (30-er jaren)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schwarzwalder kapstok 2267
Schwarzwalder kapstok

Resultaat:

50 EUR

Grammofoon in kast 2284
Grammofoon in kast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vier tinnen thee/koffie potten 2301
Vier tinnen thee/koffie potten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke tinnen inktstellen 2318
Twee antieke tinnen inktstellen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vergulde houten crucifix 2335
Vergulde houten crucifix

Resultaat:

130 EUR

Glazen lamp 2352
Glazen lamp
Startprijs 90 EUR
2x Petroleumlampen, 1880 2369
2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Boek, Picasso 2386
Boek, Picasso

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse speelgoed racebaan, 1930 3001
Duitse speelgoed racebaan, 1930

Resultaat:

160 EUR