Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Grote hanger met gefacetteerde driehoekige kristallen steen met rookkleur, voorzien van een zilver gerhodineerd hangeroog. 925/000. 5x4,5cm. In goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een peervormige rozet, in het midden een peervormig geslepen oranje zirconia. daaromheen een rand met 14 gefacetteerde zirconia;s. ø kop 23x20mm...
Armband van white heart kralen, ø 6 mm, bevestigd aan een zilveren olijfvormige sluiting. 925/000. 21 cm. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 833/000, Grof collier met een filigrainhanger, gemaakt van een halve gesp, gecontourneerd model versierd met knoppen. 8x6cm. Lengte collier 65 cm. Totaal ca 42 cm. In goed...
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse keramieken borden. Answorth Bros Hanley. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...
Artistieke zilveren choker, 925/000, zilveren gourmet collier met in het midden een kunststof V-vormig gedeelte versierd met een organische zilveren element.. Breedte 28 mm. 42 cm. ca 20,8 gram. In go...
Zilveren hanger, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand bezet met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 1...
Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoer mozaïek, colliers en broches
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat
Antieke Duitse messing reiswekker. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...
Collier van parels met in het midden een V-Vormig bewerkt element voorzien van parels en zirconia's. Het collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting met parel. lengte 45 cm. ø parel 7 mm. In...
Collier van 25 grote gefacetteerde gitten, ø15 mm. Zonder sluiting.
Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia. Ring met een grote ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een grote champagne kleurige zirconia, trapgewijs geslepen. Groote 26x18mm. ca 18,2 gram. Nieuw
Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte aan een zilveren veeroog. 7-18mm. ca 66 gram. 42 cm.
Lot met 2 zilveren chokers; een zilver gerhodineerde choker, 835/000 met cobracollier en in het midden een bladvormig element bezet met 6 blauwe stenen, 41 cm, en een gepunnikt collier met daaraan een...
Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.
Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...
Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.