Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 225 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Gesigneerd Morenau. Circa 1890. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijl van Groninger Ploeg
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Lot tegels (19 st.)
Startprijs 150 EUR

19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bestek in 2 cassettes
Startprijs 100 EUR

Twee bestekcassettes met zilveren vorkjes en lepels, 833/000. 1 Cassete met 12 zilveren borrelvorkjes met een strak gevormde steel. MT.: H.Hooijkaas zilverfabriek, Schoonhoven, 10,5 cm. En een cassett...

Onduid. gesign., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch
Resultaat: 200 EUR

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

J. Evans, Strandgezicht Katwijk
Resultaat: 90 EUR

J. Evans. 21e Eeuw. Strandgezicht Katwijk met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Hollandse plateelklok, 1910
Resultaat: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2 Bonbonnières & boterstolp met zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen
Startprijs 200 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, rechthoekig model met biedermeier patroon, 12x7,5cm. In goede staat

Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 80 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengwerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en S...

Twee zilveren houders
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren ajourgezaagde houders, 833/000, houder op 4 poten, 7 cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: R: 1927, en een houder op ronde voet met florale versiering met oud hollandse tafer...

Anna Kerling, Boerenvrouw in interieur
Resultaat: 120 EUR

Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startprijs 360 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een roomkan en een suikerbak, rijkelijk versierd met floraal decor en cartouchen met voluten. Geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: Fa Hoeker & Zoon, Amsterdam, jl.:S:1899...

C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met rozen
Startprijs 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Zilveren mergboor, vleesvork en veterhaak
Resultaat: 100 EUR

Lot met veterhaken, mergboor en vleesvork. Zilveren mergboor, 835/000, en vleesvork, 925/000, met houten greep en 2 veterhaken met zilveren grepen. 925/000. 17/24cm. In goede staat

3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, achtkantig, versierd met graveerwerk, 11cm, een haak met agatenheft en een breipenhouder, gevlochten met pennen van ganzenveren en een zilveren uitei...

Karaf met zilverwerk
Resultaat: 290 EUR

Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, buikmodel karaf bekleed met opengewerkt zilver in floraal patroon. Voorzien van stop met etswerk. ø15x28cm. In goede staat