Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met uit de band gemaakte zetkasten bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35ct. breedte ring 3,3mm. ø51 ca 3,4 gram In goede staat
Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...