Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Wanli-stijl. Floraal/swastika decor. Eén bord minimale chips. Twee goed. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Foo-honden en olifant in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kopjes, 18e eeuw, floraal, waarvan één met bodemmerk, één kopje chip. En tien schotels divers. Onder andere; Kang Xi bodemmerken. Sc...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha's in tuin decor. Borden hebben een bloem als bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal, vazen en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met ramskoppen en geplooide rand. Afmeting: H 9 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kop en schotels met floraal/karaktertekens decor. Waarvan: Vier schotels goed, één schotel haarlijn, één schotel chip, koppen allemaal goed. Afmeting: ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander (koro) met Familie Verte draken decor. Staande op drie poten met tijgerkoppen. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese trekpot met rondom landschap en zilveren armaturen bij handvat. Handvat gerepareerd. Afmeting: 11 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin/pagode decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wijsheer. Geglazuurd. Ongemerkt. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 19,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakencups met bodemmerk. Afmeting: 5,3 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schoen met Familie Rose floraal/goud decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Chinees snijwerkstuk van agaat in sceptervorm. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met Europees portret Petrus Boudaan Amsterodamensis + goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Eén kopje haarlijn. Twee schotels minimale chips. Afmeting: 4,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese schenkkan met oester-vormige waterbak. Met Chinees floraal Familie Rose decor. Afmeting: 28 - 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom. Diana Cargo 1816. Met floraal decor. Met bodemmerk (Christie's). Afmeting: 7,5 x Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schotel met strepen. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met spelende zotjes/floraal decor. Met bodemmerk. Plus extra schotel. Eén schotel gelijmd, rest minimale chip mogelijk. Vijf koppen goed. Afmeting: ...
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met vleermuizen/floraal decor. 1x Floraal/blauw + karaktertekens. Afmeting: 19,5 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren decor en vier tekens bodemmerk. Chip tuit + haarlijn handvat. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met feniksen/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met tuin/vogel/foo-honden decor. Met signatuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vier tekens bodemmerk. Eén bovenrand restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung rechaud (warmhoudschotel) met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 4,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, opengewerkte penselenhouder met draken, floraal en goud decor. Voorzien van blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 13 x 13,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming bord met paradijsvogel decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Dikwandige 19e eeuwse Japanse schaal met landschap decor. Afmeting: 6,5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselschaal met pauw/floraal decor. Oudere dekselrand restauratie. Afmeting: 12 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met kostbaarheden/zotje bij pagode decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, geribbelde, celadon schaal met tekst op bodem. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s...
Twee delen Chinees porselein. (1) Verdeelschaal met landschap decor + bodemmerk. (2) Celadon pot met geel craquelé glazuur. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.