18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus welke gemaakt is voor de Engelse markt. Met Familie Rose decor + familie wapen 'God save the king'. Afmeting: 12,5 x 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen cup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap/floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 31,7 cm. In goede staat.
Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in interieur decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tazza met floraal/draak decor. Afmeting: H 9 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met Foo-honden, karaktertekens, draak en bodemmerk19 e. Afmeting: 4 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn, verder in goede staat. . Afmeting: Ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Met zilveren tuit-uiteinde. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met hertenkoppen. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Republiek bord met Familie Rose/goud/tuin/tekst decor. Geen bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met boogschietende man en zotje in tuin decor. Met blad bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met keizerlijk figuren rondom + floraal. Afmeting: H 46,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met zilveren tuit. Floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 10 x 15 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/Foo-honden koppen/ringen decor. Met bodemmerk 1 vaas klein haarlijntje. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal, vazen en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné waterpot met floraal/karpers/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Chinees porseleinen celadon schaal met ramskoppen en geplooide rand. Afmeting: H 9 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken met floraal/goud decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met reliëf rood glazuur, perzik en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne dekselpot met floraal decor. Mogelijke randrestauratie. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papegaai met blauw glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen boeddha figuur. Polychromie. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander (koro) met Familie Verte draken decor. Staande op drie poten met tijgerkoppen. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese trekpot met rondom landschap en zilveren armaturen bij handvat. Handvat gerepareerd. Afmeting: 11 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen theepot met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 12 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin/pagode decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wijsheer. Geglazuurd. Ongemerkt. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en floraal decor. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 19,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.