Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
46 Hollandse wandtegels 6120
46 Hollandse wandtegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot wandtegels (religieus) 6121
Lot wandtegels (religieus)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zes Makkumer wandtegels 6122
Zes Makkumer wandtegels

Resultaat:

40 EUR

Tien Hollandse wandtegels 6123
Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR
Lot tegels (19 st.) 6124
Lot tegels (19 st.)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Delftsblauwe borden 6125
2 Delftsblauwe borden

Resultaat:

150 EUR

2 Makkumer theebussen 6126
2 Makkumer theebussen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek servies, 1910 6127
Antiek servies, 1910

Resultaat:

100 EUR

2x Pre Columbiaans aardewerk 6128
2x Pre Columbiaans aardewerk
Startprijs 300 EUR
4 Engelse Sunderland kastkommen 6129
4 Engelse Sunderland kastkommen
Startprijs 60 EUR
4 Antieke Petrus Regout bloempotten 6130
4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Startprijs 80 EUR
Twee delen Hollands aardewerk 6131
Twee delen Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee antieke Majolica cachepotten 6132
Twee antieke Majolica cachepotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Majolica cachepot 6133
Antieke Majolica cachepot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Engelse porseleinen honden 6134
Twee Engelse porseleinen honden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke theebus met Zwiebelmuster decor 6135
Antieke theebus met Zwiebelmuster decor

Resultaat:

60 EUR

Zeldzaam Hollands tegeltableau 6136
Zeldzaam Hollands tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Vier-pas tegeltableau 6137
Vier-pas tegeltableau

Resultaat:

700 EUR

Drie Hollandse tegeltableau's, 1800 6138
Drie Hollandse tegeltableau's, 1800
Startprijs 650 EUR
Vier 17e eeuwse tegels 6139
Vier 17e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR
Vier 17e eeuwse tegels 6140
Vier 17e eeuwse tegels
Startprijs 200 EUR
3x Meissen soepborden 6141
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
Bierpul 6142
Bierpul
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm. 6143
Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.

Resultaat:

500 EUR