Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.
Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Hannovera telmachine in notenhouten kist. Afmeting: 15 x 39 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.
Hardhouten miniatuur-schaakspel met kurkentrekker, wijnstop en thermometer. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 17 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Italiaanse zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met figuren en goud decor. Circa 1870 - 1880. Afmeting: H 42 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met messing. Figuren in landschappen voorstelling + goud decor. Circa 1880. Mooie kwaliteit. Brander geëlektrificeerd. Afmeting: H 57 cm. In go...
Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...
Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.