Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Persich tapijt, Rood van kleur met omranding van bloem decor en in het midden diverse motieven. 300x192 cm in goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed in de kleuren rood/bruin, met floraal decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.
Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, rond gezaagd model met biedermeier patroon voorzien van een geschulpte bewerkte rand. ø 18x6cm. ca 189 gram. In goede staat
835/000 Zilveren suikerstrooilepel met vierkante bak en gecontourneerde steel met rondfilet. Mr. Hendrik van der Ree-Schoonhoven. jl: S 1852. Afmeting: L 13,2 cm. Gewicht circa 16 gram. In goede staat...
Antieke 835/000 zilveren eierlepel met opengewerkte bak. Met getorste steel met spatelheft en parelrand. Mr. NV. Kon. Utrechtse Fabr. van Zilverwerk. C.J. Begeer-Utrecht. jl: G. 1891. Afmeting: 22 cm....
835/000 Zilveren ajour gezaagde bonbonmand met oren en standring. Keurkamer Alkmaar. Mt onduidelijk. Anno j.l.k. 1920. Afmeting: 16,5 x 12 x 5,5 cm. Gewicht circa 87 gram. In goede staat.
18e Eeuws zilveren couvert, steelaanzet Haags lofje en steeleinde Haags lof initialen. L 20 cm. Mr. Marcelis de Haan-'s Gravenhage. Anno 1760. Gewicht circa 126 gram. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, met 11 tafellepels,12 -vorken, 4 dessertlepels en 6 -vorken, een sauslepel, aardappellepel en 2 groentelepels. Model Haags lofje MT.: J.J.A. Gerritsen, zilverfabriek, Zeist ...
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Antieke zilveren knottenmandje, 800/000, Louis XVI, versierd met gezaagd spijlen- en bogendecor. Voorzien van filetranden en een parelrand. Frans gekeurd. ø8,5x5,5cm. MT.: G.B. met ster in ruitvorm. U...