Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...
Lot sieraden met twee zilveren grote ovale hangers, waarvan één met collier, een armband met granaat en een collier uit granaatkralen. In goede staat.
E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat
Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...
Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...
Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.
Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...
Zilveren collier en hanger, 925/000. Venetiaans collier voorzien van een hanger in de vorm van een wereldbol met emaille. ø20mm. lengte 70 cm. Totaal ca 17,3 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een opengewerkte bak met rhodochrosiet, een strak ovaal horloge met opengewerkte ovale schakels, 835/000, en een rechthoekig horloge, 925/000, met openge...
Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met roze stenen. Armband met golvende schakels met daartussen in een 4-poot chaton, een ronde roze gefacetteerde zirconia. Voorzien van carabijnhaak. 20 cm. ca 8,2 gram. Als...
Zilveren ring, 925/000, met blauw topaas. Sierlijke bolle ring met een grote gefacetteerde blauw topaas in het midden en daaromheen rozetten bezet met peervormige blauw topazen. Breedte 17 mm ø 56, ca...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat
Zilveren koordcollier, 925/000, met geslepen schakels. ø 9mm. 43 cm. ca 39 gram. In goede staat
Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Naar Mesdag. Circa 1900. Platbodems op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 8 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. (1) Mokum Red 1999. (2) Bellona 1998. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...
Oosterse kunststof gegoten piedestal met olifanten en vrouwen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke speculaasplank van vurenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 27 x 2,3 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Twintig stuks houten standaards voor borden. Tien collier standaards. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke messing, rood beschilderde vogelkooi. Circa 1900. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote antiek glazen tafellamp met achter-glas-schilderij. Circa 1900. Griekse voorstelling. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1870. Eén restauratie. Afmeting: 16 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur met kralenketting en koper-inleg. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.