Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén gelijmd. Eén goed. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Eén chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 25 cm. In redelijke staat.
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Meissen figuur. Weiss. Zingende dronken man. Nr. S 254. 20e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Royal Copenhagen porselein. 20e Eeuw. 1x Kakadu + jongen in regenjas. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse wandplaquettes. Circa 1920. Zuiderzee met boten + landschap met windmolens. Eén chip. Afmeting: H 26 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroege Duitse Meissen? porseleinen schotel. Met floraal decor en goudrand. 18e Eeuw. Gemerkt met twee zwaarden en twee punten. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote terracotta geglazuurde roofvogel op stronk. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt, onder andere drie klokken. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met tuin decor. Gemerkt. de Bijl? Eén chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen plantenbak met floraal/perzik decor. Met armatuur. Beschadigingen aan de bladeren. Afmeting: 21 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen plaquettes in geëboniseerde lijst. Wild voorstellingen. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot antiek keramieken figuur met wit craquele glazuur. Meisje met kruik. Bakfout in basis. Afmeting: H 87 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Een paar vergulde porseleinen 'retour de Egypte' vazen met Arabische voorstellingen en bladgoud. Circa 1900. Blindmerk. Afmeting: 19 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
19e Eeuws porseleinen Empire koffie/thee servies met goud decor. Frankrijk. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, acht kopjes, zes schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 6 - 26 cm. In redelijk/goede sta...