Antieke eikenhouten Henri Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 144 x 57 x 230 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse mahoniehouten wijntafels. Afmeting: 53 x Ø 41 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoor tafel met balustervormige poten. Afmeting: 62 x 74 x 84 cm. In goede staat.
Vroege antieke Engelse eikenhouten gateleg tafel met lade. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 100 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met zes lades, opbergruimte en verstelbare spiegel. Afmeting: 180 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse één-deurs wortelnoten porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs spinde met smeedijzeren beslag en slede poten. Slot later. Afmeting: 97 x 74 x 49 cm. In goede staat.
Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Licht-bruine lederen Chesterfield stoel. Afmeting: 90 x 115 x 83 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten uitneembare boekenkast met schappen. 19e eeuw. Afmeting: H 225 x B 160 x D 45cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten Bretonse buffetkast met figuren snijwerk in panelen + originele kroon. Circa 1870. Afmeting: 245 x 147 x 50 cm. In zeer goede staat.
Massief eikenhouten Franse Jachtkast ca, 1880. Kast heeft prachtig snijwerk op de onderste twee deuren met o.a. kreeft platvis en snippen. Bovenstuk met twee beglaasde deuren en aan de zijkant met sni...
Zes Hollandse zware eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 104 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire. Circa 1840. Afmeting: 166 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten ovale naaitafel met vergulde messing capitellen en wolhouder. Circa 1820. Afmeting: 76 x 37 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Neo Renaissance notenhouten hocker met zwart-marmeren blad. Circa 1890. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. houtworm beval redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten nachtkast met gebogen front en zijkanten + marmeren blad + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 76 x 42 x 36 cm. In goede staat.
Noten houten Franse gebombeerde 3 laden commode eind 19e eeuws. Commode staat op gebogen poten en heeft divers brons beslag en een marmeren blad. 84x115x61 cm in goede staat.
Kleine Hollandse kussenkast met bovenla en onderla. Robbelijst en geeboniseerd hout. 17e-18e eeuw. 177x68x170cm. In goede staat
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met wortelnoten binnenleven en bandintarsia. Circa 1880. Afmeting: 200 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
Twee notenhouten gestoken Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met florale bekleding. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten neo-gotische bank met klepdeksel, ridders/boekpanelen en gotische panelen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 120 x 55 x 136 cm. In goede staat.
Mahoniehouten gebogen Engels secretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 85 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Hollands gebogen Biedermeier hoekkast met opstand, snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 80 x 55 x 196 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten flessenpoot tafeltje met lade. 59x86x55cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten secretaire met twee lades, schrijfklep en twee deuren. Circa 1840. Afmeting: 155 x 102 x 46 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke mahoniehouten empire bank met goede velours bekleding, ca 1830. 90x180x70cm. In goede staat
Grote 19e eeuws Hollandse neo-renaissance uittrekstafel met grote getorste poten en verbindingen. 76x150x95cm / 76x300x95cm. In goede staat
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 235 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit vier-laden commode met origineel beslag. Circa 1890. Afmeting: 94 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten eethoek met houtgepinde klapbare eettafel met vier stoelen. Tafelblad is van vierkant naar rond te maken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 55 x 60 cm. / 77 x 120 x 120 cm. / 77 x Ø 17...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 107 x 110 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Friese notenhouten speeltafel met kerfsnede. Uitklapbaar met opbergruimte. ca 1900. 68x77x37cm/ 68x77x74cm. In goede staat
Antieke Franse marqueterie nachtkastjes met bronzen beslag, intarsia en wit marmeren bladen. Eén blad gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 79 x 40 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en grote 4-spant houtgestoken poot. Circa 1850. Afmeting: 78 x 112 x 154 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten (pootjes) dekenkist met polychromie en annotatie 1887. Afmeting: 76 x 68 x 135 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen, zijkanten met facet geslepen glas. Opstand mist. Circa 1880. Afmeting: 146 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met kruisvoet. Afmeting: 188 x 154 x 58 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met wortelhouten binnenwerk. Krimpnaden in zijkanten, verder in goede staat. Circa 1870. Afmeting: 174 x 113 x 49 cm.
Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antiek Hollands eikenhouten boeren kabinet. Circa 1800. Empire. Met driekwart zwarte zuilen, bronzen beslag en messing capitellen. Afmeting: 220 x 160 x 56 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met lade, schrijfklep en twee deuren. Met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 117 x 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoel met stoffering van zijde. Circa 1820. Afmeting: 95 x 55 x 60 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke twee-deurs Japanse lakwerkkast met floraal/vogel/figuren/goud en natuursteen decor. 20e Eeuw. Gebruikssporen. Afmeting: 94 x 124 x 50 cm.achterwand mist In redelijk/goede staat.
Antiek Engels eikenhouten kabinet met driekwart zuilen, vier lades en origineel beslag. Mooie patina. Circa 1800. Afmeting: 193 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse twee-deurs Neo Renaissance kussenkast met ranken en lade. Afmeting: 170 x 126 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, eikenhouten dessertkast met etages, hertenkop, ranken, phenixen en getorste zuilen. Met twee lades. Circa 1870. Afmeting: 200 x 125 x 44 cm. In goede staat.
Antiek Duits wortelnoten laat Biedermeier secretaire met mooi binnenleven en geheime vakken. Circa 1850. Afmeting: 171 x 95 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse draaibare hardhouten etagere likeurtafel met Chinees snijwerk, klauwpoten en bruin marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: H 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Noord-Duitse laat Biedermeier mahoniehouten secretaire. Twee-delig. Mooi binnenleven, met intarsia. Circa 1850. Afmeting: 157 x 97 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten buffet. Gesigneerd J.H. Haag + Zn. meubelfabrikanten Amsterdam. Historisme met etages, spiegels en hekwerk. Afmeting: 200 x 136 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden etagere tafel met afneembaar presenteerblad met fratzen. Neo Rococo. Circa 1870. Afmeting: 75 x 44 x 57 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Holland WIII notenhouten dames bureau omstreeks 1870. Bureau is geheel afgezet met zwart. En achter de gebogen klep bevinden zich 3 lades. 112x105x43cm in goede staat.
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 160 x 72 x 245 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse Louis Seize mahoniehouten klapbuffet met marmeren blad, drie lades en bandintarsia. Circa 1810. Topblad beschadigd (krassen). Afmeting: 97 x 116 x 57 cm. In redelijk/goede st...
Eiken buffetkast, Frankrijk ca 1880, met glasopzet, geborste zuilen, doorlopend. Deuren met snijwerk van muzieksymbolen. 260x145x65cm. In zeer goede staat
Franse palisanderhouten 19e eeuwse vitrinekast, de deur en zijkanten handbeschilderd met een romantisch tafereel en afgezet met messing. Bovenblad met marmer en messing omranding. 162x70x34cm in goede...
Antieke 19e eeuwse neo gotische eikenhout gestoken kleine tafel of bedbankje. Houtgepind. Afmeting: 64 x 52 x 30 cm. In goede staat.
18e eeuwse massief eiken schrijfsecretaire met opzet omstreeks 1780. Achter de schuine klep bevinden zich diverse vakken en lades. Meubel is recent gerestaureerd, 196x110x54 cm in goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe glaskast met zijkanten van glas + twee lades. Circa 1860. Afmeting: 195 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.
18e eeuw Twents eikenhouten boerenkabinet met verguld messing beslag. 240x190x65cm. In goede staat
Bijzondere marqueterie ingelegd dressoir/vitrine 19e eeuws. Het meubel is rondom compleet ingelegd met bloemen op vaas decor en diverse vogels en vlinders prachtig stukje vakmanschap.
100x152x44 cm i...
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands dubbelgebogen mahoniehouten secretaire met florale intarsia en bijzonder mooi binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 125 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten één-deurs Barok vitrine opzet-porseleinkast. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 205 x 160 x 50 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Pronkbuffet uit massief eiken, Vlaanderen 1870. Zijkanten met geborste panelen, bovengedeelte gedragen met muzikantfiguren. Onder met breugeliaanse voorstelling. 198x150x62cm. In goede staat
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.