Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat
Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat
Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit bank met rode velours stoffering. Circa 1880. Slijtage. Afmeting: 130 x 155 x 77 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met origineel beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 84 x 70 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist met ster-intarsia en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: 68 x 63 x 155 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barok kist met origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 72 x 60 x 145 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten secretaire met zijkanten, hengsels en bronzen beslag. Afmeting: 103 x 101 x 55 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast, Frankrijk ca 1880, met glasopzet, geborste zuilen, doorlopend. Deuren met snijwerk van muzieksymbolen. 260x145x65cm. In zeer goede staat
Grote antieke mahoniehouten kaptafel, met hartvormige spiegel en lades en bandintarsia. 180x150x68cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Engelse mahoniehouten secretaire met bandintarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd. 105x47x22cm. In goede staat
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Brede Duitse eikenhouten Biedermeier (uitneembare) boerenkast met wortelnoten fineer, medaillons en (band)intarsia. Drie schappen. Circa 1830. Afmeting: 74 x 200 x 190 cm. In zeer goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met aangeborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheim vak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.
Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten spiegel. Afmeting: H 66 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten verstelbare pianokruk. Circa 1910. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in Barok-stijl. Twee stukjes lijst weg. Circa 1920. Afmeting: 80 x90 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.
Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 108 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Eiken houten biedermeier spiegel omstreeks 1840 met facet geslepen spiegel 93x56cm in goede staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1850. Afmeting: 94 x 58 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Mahonie houten naaitafeltje omstreeks 1870 met 2 lades en een wolhouder. 75x45x63cm in goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal. Circa 1900. Afmeting: 122 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekast met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1915. Afmeting: 87 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Antieke hutkoffer met houten banden en met jutte bekleed. ca 1900. 48x80x53cm. In goede staat
Friese kerfsnede gestoken stoof met binnenbak + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 36 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met lade en klauwpoten. Circa 1900. Kleine beschadigingen en aan rand mist stukje. Afmeting: 75 x 66 x 85 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten dressboy met luik, handdoeklade en kapstok. ca 1900. 110x57x30cm. In goede staat
19e Eeuwse eikenhout gestoken armleunstoel in Renaissance-stijl met goede stoffering. Afmeting: 115 x 76 x 65 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangkastje met volle Korinthische zuilen. Circa 1900. Afmeting: 80 x 47 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing Empire-stijl bijzettafel met marmeren blad. Afmeting: 55 cm. In goede staat.