Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bell wereldontvanger, 1950
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wereldontvanger. Gemerkt Bell. Circa 1950. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 26 x 53 cm. In goede staat.

3x Gegraveerde glazen karaffen
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Tuit afgebroken. Afmeting: 11 x 18 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur, Vrouw
Startprijs 100 EUR

Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees Familie Rose porselein
Resultaat: 160 EUR

Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.