Twee Italiaanse Napels porseleinen plaquettes met opgewerkte figuren. Musicerend. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Twee antieke Franse steengoed vazen. Sarreguemines. Met floraal decor. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 22 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Lampetkan gemerkt Delfts kaststel. 18e Eeuw. Zonder deksels. Eén vaas gelijmd + randglazuur schades. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vijf delig Delfts Fayence kaststel gemerkt de Klaauw met figuren/landschap/Floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 21 - 30 cm. Lichte rand en glazuurschades en enkele chip. Verder in goede staat.
Zeer grote gecontourneerde Delftse Porseleyne Fles wandschotel met floraal decor. 1930 - 1955. A. van den Berg. Afmeting: Ø 53 cm. In goede staat.
Twee Delftse Fayence dekselvazen landschappen/figuren/floraal decors. Gemerkt de Klaauw. 18e Eeuw. Afmeting: 34 cm. Randschades en chip ingelijmt verder in redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie florale decors. Eén dekseltop gelijmd, verder goed. Afmeting: H 36 x Ø 15 cm.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse schotels met floraal decor. Rand restauraties. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek polychroom Delftse Fayence kaststel. Figuur in landschap. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Chips + scherf. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Drie gemerkt met drie klokken, floraal. Eén ongemerkt, met chinoiserie decor. Enkele chips. Afmeting: 19,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Duitse steengoed Frechen baardmankruik naar antiek voorbeeld. Bruine glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Grote ovale handbeschilderde Perzische ovale tegel met dansers. Polychrome. Afmeting: 36 x 26 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tulp/bloem tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Acht maal 2-pas tegeltableau's met ambachten en spreuken. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt met G. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.
Italiaanse Napels porseleinen figurengroep. Design Vittorio Sabadin. Pierrot met meisje op wipwap. Gouddecor met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 41x 16 cm. In goede staat.
Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Majolica aardewerken bustes. Boheems paar met viool. Gesigneerd R. Sturm. Circa 1900. Diverse chips. Afmeting: 40 - 42 cm. In redelijke staat.
Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits porseleinen figuur. Officier in vol ornaat. Sabel stukje afgebroken. Gemaakt door Frankenthal. 1762 - 1797. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Duitse Sitzendorf keramieken figurengroep. Paard met veulen. Circa 1930. Afmeting: 19 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.
Twee porseleinen paarden. 1x Royal Doulton England. 1x Onduidelijk, mogelijk ook Royal Doulton England. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...
Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.