18e Eeuwse Amelander beschilderde hoekkast. Originele polychromie. Afmeting: 94 x 52 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse vruchtenhouten opzetkast met zwaar bronzen beslag en origineel slot. Rococo. Circa 1780. Floraal snijwerk. Prachtige patina. Afmeting: 132 x 130 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheimvak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.