Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.
Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afmeting . 120x 9...
Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.
A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.
A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.
Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jörg Remé 1968. 1941- . 'Surrealische vrouwenfiguur'. Olieverf op linnen. Afmeting. 85x65 cm. In goede staat.
Houtskool tekening van Jan Altink 1885-1971. 'Boerderij aan beek'. Afm. 50x36 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters en schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Freya Clevers. Belgische school. 'Moeder met kinderen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. 'Surrealistisch landschap Onuma'. Olieverf op linnen. Afmeting. 116x90 cm. In goede staat.
Hanneke Maas, Januari 1988. "Figuren". Monotype op papier. Afmeting: 21 x 21 cm. In goede staat.
Jan Wessels, 1945 Hengelo. Vossen bij nacht in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. 'Bergachtig landschap met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 57x48 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Dey. Circa 1920. 'Schapen met herder voor schaapskooi'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk, 1879 - 1949. 'Medeteriaans marktgezicht met vrouw bij groentes' (Madeira). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 92 cm. In goede staat.
A. Segaar, 1888-1962. Landschap met Drentse riet gedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x30 cm. In goede staat.
J. van Zwolle. Circa: 1930. 'Bloemenmarkt Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Henk Roosink (Rijssen) 1960. 'Eendenfamilie in bosschage'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Riek Schagen (Saartje van Zwiebertje). 1913 - 2008 Vorden. 'Exotisch landschap'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Andries Verleur 1926. 1876- 1953. 'Bosgezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 49 x 32 cm. In goede staat.
Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd Cobra. Grote beschilderde houtsculptuur in Cobra stijl. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Boerin met koeien en stro schuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 29 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Piet in 't Hout Jr. 1879 - 1965. 'Stadsgezicht met gracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 'Stilleven met aardbeien'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met abrikozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A. Vles 1935 Gent. 1880 - 1967. 'Stadsgezicht Gent'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Omstreeks 1900 dorpsgezicht met trekschuit en figuren bij kanaal'. Olieverf op linnen Afmeting 90 x 60cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart door Frederik de Wit, 1629 - 1706. Provincia Over-ijssel, hand ingekleurd. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.
Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Jans, 20e eeuw. 'Man en vrouw bij piano'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. 'Dames portret met prachtige lijst'. (één beschadiging). Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 127 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis van Waning, 1861 - 1929. 'Rotterdams havengezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller, 1855-1925. 'Rivierkade met wandelaar en huizen'. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 29 x 46 cm. In goede staat.
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Jan Knikker sr. 1889-1957. 'Kerkdorp met rivier en boot'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 37 cm. In goede staat.
Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.
Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Twee riviergezichten'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. en 28 x 18 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.
A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.
H. van Tankeren, 1900 - 1980. 'Hoenderstal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). 'Drie clowns'. en 'Twee figuren in interieur'. Linoleum snedes op papier. Afmeting. 42 x 33 cm. en 40 x 30 cm. In goede staat.
Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.
Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.
Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...
Jens Joppe, 1930. 'Platbodems met figuren op meer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.
Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.
Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
Emiel Bruggeman, 1956. 'Screbenica'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting. 59 x 120 cm. In goede staat.
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
J.H. Lamy, 19e eeuw. 'Damesportret in ovale lijst'. Olieverf op linnen. Afmeting. 64x52 cm. In goede staat.
C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.