Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.
Oude Chinese kast 20e eeuw van tropisch hout met kwalitatief mooi snijwerk en parelmoer inleg. In zeer goede originele staat 2-delig 191x118x38cm. Cond.: G
Franse antieke notenhouten klapstoel, eind 19e eeuw, met prachtig snijwerk en ivoren kroon mewt lelies, gevlochten zitting. In uitstekende staat. 119x87x52cm.
Japanse gelakte pronkkast 20e eeuw, 3-delig met goudkleurige beschildering, zuilen, lade en glas. Staand op hoge poten 217x80x53cm. Cond.: R-G
Duits beschilderd 18e eeuws eiken bed. Rood/blauw in goede originele staat (knoppen zijn weg) 124x115x190cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met origineel beslag, slot en sleutel. panelen rondom, barok. in zeer goede originele staat 66x60x130cm.
Duitse notenhouten Louis Philippe plantenbak met zinken binnenbak ca. 1870. Prachtige gestoken 3-spant poot. Geheel in goede originele staat 90x68x77cm. Cond.: G
Franse zithoek ca. 1900, handgestoken in Louis Seize stijl met goede velours stoffering 96x120x70cm. en 100x64x58cm. Cond.: G