Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Negentiende eeuws, houtgestoken beeld, voorstellende een man met blaasinstrument, Bretons 39cm. Cond:G
Oude bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een paard met veulen(ongesigneerd) 21x24x10cm Cond:G
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en hulende jongen 19cm. Cond:G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Antieke compositie metalen Romeinse figuur, omstreeks 1900 in goede staat(losse speer) 39cm. Cond:G
Antieke houtgesneden heilige figuur met originele polychromie omstreeks 1800(voetrand iets beschadigd) 29cm. Cond:R/G
Groot houtgestoken Balinees beeld van een danseres, 20e eeuw, 75cm. Cond:G
Bronzen jachtluipaard op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 20x31x7cm. Cond:G
Chinese bronzen Boedha met tekst achterin, 19e/20e eeuw, met restvergulding, in goede staat 36cm. Cond:G
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G
Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.
Zeer groot hougestoke Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G
Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G
Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.
Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G
Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Bronzen damesbuste 21e eeuw op marmeren voet, ongesigneerd 29cm. in goede staat
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.
Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.
Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Oude bronzen figuur op marmeren sokkel, jongen met bandoneon omstreeks 1930, ongesigneerd en donker gepatineerd 21cm. Cond:G
Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G
Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G
Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G