Pendant van J.G.L. Elsen 1906. Hollandse School. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon met vergulding. Jezus Christus met Heilige schrift. Oudere restauratie. Afmeting: 22 x 16 x 1,5 cm. In goede staat.
Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Abstracte figuratieve compositie. 1x Kleurrijke abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 30 cm. H 63 x B 48 cm. In go...
Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.
Larij. Mogelijk Jan Larij. 1879 - 1962. Zwerfkeien met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 22 cm. In goede staat.
Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.
Ton Anconé. 1919 - 1987 Oldenzaal. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Corneille. 1996. 1922 - 2010. Nr. 110/200. Vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Nalatenschap Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap met spoorbrug. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Herenportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman. 1886 - 1971. Bedelaar + figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Stadsgezicht met gracht en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.
Twee moderne bloem stillevens. Monogram M. 2002. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.