Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Twee oude etsen. Eén maal onduidelijk gesigneerd, dorpsstraat. Eén maal kleur ets, Notre Dame. Etsen op papier. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Frans Jansen. '49. Stilleven met bloemen en uien. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Beppi Zancan. 1936 - . Twee landschappen. Schetsen op papier. Afmeting: 17 x 15 cm. In goede staat.
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Oud Frans ontwerp. Geschilderd voor sinaasappelsap. 20e Eeuw. 'Lossade de lair pur'. Plakaatverf op papier. Afmeting: 62 x 83 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Monogram M.P. Circa 1900. Twee vissers aan de kade. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit. 1998/1999. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 187/250. Eén maal Mokum Red, nr. 42/250. Litho op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
A.M. Jorissen. 1884 - 1962. Stilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 73 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Jac. van Rossum. 1881 - 1963. Portret poes op antiek terracotta bord. P. Ipsen Kopenhagen. Circa 1900. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.
H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...
Andries Verleur. 1925. 1876 - 1953. Landschap met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude/antieke Chinese werken. Onder andere: houtsnedes, aquarellen. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
H. Kaufmann. Duitse School. Circa 1960. Kantoorgebouw met auto's. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 47 x 66 cm. In goede staat.
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Drie ikonen naar oud voorbeeld. Bestaande uit: Met 950 zilver rizza + handbeschilderd en verguld Maria en kindje Jezus + notenhouten paneel twee dimensionaal gestoken, met kunststof gezichten. Afmetin...
Gerrit Pieter Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Herder met vee langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Jacobson. 1907. Visser met pijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Rieter. Circa 1960. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Middle East. John Bartholomen & Son Ltd. Afmeting: 75 x 97 cm. In goede staat.
Francois Dubois. 50-er Jaren. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
S. Pollentine. 21e Eeuw. Zangvogels op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse prenten in zwarte lijsten. Afmeting: 39 x 71 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Catharina Louisa Beer Poortugael. 1872 - 1944. Edelman bij rustplaats met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. A. Boode? Circa 1900. Boerderij met figuur aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. 80-er Jaren. Korhoenders in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Jongen in bos met takkenhut. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 22 cm. In goede staat.
Twaalf kunstreproducties Toon Tieland. 1919 - 2006. In originele map. Gelimiteerde oplage. Afmeting: 31,5 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
X. Dungher? Circa 1930. Impressionistisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Platbodems op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.
Guilliaumme Corneille. 1991. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Vrouw met palmboom. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 21 cm. In goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe in stal + gezicht op Pathmos Enschede met bomenrij. Pastel op papier. Afmeting: circa 16 x 11 cm. In goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landschap met koeien + Twents winters landschap. Pastel op papier. Afmeting: circa 11 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.