Johannes Bosboom 1817-1891 Den Haag St Pieterskerk, leeuwen met figuren, aquarel met houtskool, verso etiket Bosboom tentoonstellingen, aquarel op papier S'chravenhagen 1917 54x42cm Cond:G
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G
Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G
Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G
Charles Hoguet, 1821-1870 Belgische school, besneeuwd landschap bij avond, Olieverf op paneel, 24x16,5cm.Cond:G
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Drie werken van Jan Mankes 1889-1920, twee maal gevogelte, eenmaal zelfportret, uitgave galerie de jaargetijden, uitgave 1, houtsnedes op papier, 12x9-15x10-15x11cm. Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Boris Nicolaev, St. Petersburg, Russische school, jonge vrouw bij raamopening, olieverf op linnen 65x92cm. Cond:G
H. Bosch 19e eeuw, kaartenspeler bij kaarslicht, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G