19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.
Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.
Vier iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning. Houtgepind met lyra's in de rugleuning. Circa 1820. Afmeting: 88 x 50 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire plantenkastje met spiegeldeur en zinken plantenbak. Circa 1820. Afmeting: 80 x 54 x 39 cm. In goede staat.
Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Utrechtse eikenhouten poortkast met ebbenhout. Twee stukjes hout front missen en sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 167 x 51 x 150 cm.
Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.
Twee-deurs kussenkast 18e van eikenhout. Met geeboniseerde delen, drie uitgewerkte leeuwen kopjes en geheel staand op bolpoten. Omstreeks 1800. Afmeting: 200 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 230 x 165 x 63 cm. De sloten van de lades missen. In zeer goede staat.
Eiken twee-deurs kast + twee laden. Biedermeier. Circa 1860. Massief. Afmeting: 203 x 160 x 48 cm. In goede staat.