Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G
Mooie stijlvolle lederen draaibare bureaustoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten salontafel, en een mahoniehouten miniset, beide met leder op het blad. 2e helft 20e eeuw. 48x106x45 en 51x53x36 Cond:G
Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G
Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.
Mahoniehouten lectuurmeubel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met koperen wieltjes 60x48x38cm. Cond.: R-G
Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R
Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G