Antiek eikenhouten gestoken opbergdoos, rondom bewerkt met bloemensnijwerk, ca.1880, 17x35x25 cm., Cond.:G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Chinees bronzen vaas 19e eeuw aangepast tot tafellamp zonder de vaas te beschadigen. Vogel- en bloemmotief 52x17x17cm. Cond.: R-G
Antieke plated schaal ca. 1900, bewerkt met twee dimensionaal figuren decor, voorstellende een romantisch paar met schaapskudde. Gebruikssporen. 38x28x2cm. Cond.:R/G
Antieke handgestoken notenhouten dekseldoos met twee patrijzen op het deksel. Met bloemdecor en origineel slot 19x19x17cm. Cond.: G
Grote Franse 19e eeuwse gietijzeren braadspit klok "Le Capucin". In goede originele staat, bewerkte kast met handgreep 45x27x23cm. Cond.: G
Historisme tafelopzet-schaal met compositie metalen voet in de vorm van een zeemonster ca. 1880. Geslepen kristallen schaal. 29xø30cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp voorstellend een vrouw met gewaad die de lamp draagt. Cassis-kleurig glazen reservoir en houten voet. Smac figuur gesigneerd Ch. Ruches 52xø13cm.
Antiek gietijzeren historismus bijzettafel met leeuwekoppen en fijn uitgewerkt blad met Neptunus, hoorn des overvloeds etc. (goudklewurig geverfd), ca. 1880, 73xø33cm., Cond.:G
Zeer groot ijzeren kanon, naar oud voorbeeld. In zeer goede staat 95x195x70cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen kaarskandelaren ca. 1870 met zwart marmer, in goede staat. 21xø9.5cm.
Prachtige kinderwagen 50-er jaren in zeer goede originele staat. Gelakt met chroom koetswerk. Cremekleurig met spaakwielen en grijs/groene stoffering. Alles in uitstekende staat 130x113x58cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen dekselpot (Nr. 23) in zeer goede originele staat ca. 1910 Jugendstil 30x36xø26cm.
Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.
Kerkelijk wijn- en waterstel 19e eeuw met kristallen karaffen en messing bewerkte monturen 17x23x14cm.Cond.: G
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G
Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse scheerset in pallisander (of ebben) houten doos met koperinleg. Bevat 7 scheermessen (maandag t/m/ zondag). Alexander Calrk Fenchurch. In uitstekende staat 18x8x4,5cm.
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.