Twee antieke compositie metalen wekkers met figuren. Wijzers missen. Oxidatie metaal. Beschadigingen wiek + kruiwagen. Afmeting: 28 - 35 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. Tho Moore Ipswitsch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met trommelaar en hond. Circa 1900. Staart afgebroken, wijzer mist. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Kleine Duitse notenhouten balkon-vrijslinger. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper met halfuur-slag. Krimpnaad klokkast. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met ridder. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén albast plaquette heeft haarlijn. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Jugendstil Ansonia klok met verende nar. Circa 1910. Wijzerplaat bijgewerkt. Compositie metaal. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok. Circa 1900. Compositie metaal op houten sokkel. Wijzers missen. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en datumaanduiding. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 19 x 32 cm. In goede staat.
Houten zonneklok met mechanisch enchappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten portaalklok, 'Josephientje'. Pfeilkreuz. Circa 1900. Craquele wijzerplaat, glaasje zit los. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. Eén maal vernikkelde Junghans reiswekker. Eén maal schildpad belijmde bureauklok. Frankrijk. Circa 1900. Enchappement, achterkant schildpad weg, wijzers missen. Afmet...
Franse comtoise met pronkslinger. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek, 2de helft 20e eeuw. Afmeting:L 117cm., In goede staat
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keukenklokken. Circa 1900 - 1930. Eén geheel van metaal met bruine omranding, circa 1900. Eén geëmailleerde klok met Duits landschap + figuren decor, randschade. Afmeting: Ø 21 - Ø...
Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...
19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Houtworm in de console redelijke staat. Afmeting: 87 cm.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met Amor en lyra. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
Antieke notenhouten Schwarzwalder Black Forest tafelklok met haan/kippen decor en emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Directoire, Empire pendule met Romein, medaillon en schild met opschrift Mistére. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk behoeft rein...
Vroeg 19e eeuwse bronzen vergulde pendule met zwart marmeren basement. Origineel achtdaags-stil uurwerk met touwtjesslinger. 'Schoenpoetser'. Afmeting: 28 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Carrara marmeren skelet pendule onder glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting klok: 36 cm. Afmeting stolp: 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Weense pendule met systeem Jacqmarts uurwerk, halfuur-slag, automaat, en engel slaat op aambeeld. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Antieke notenhouten Weense regulateur met kwartier-slag. Drie gewichten. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.